KOŠARKA

Džanan Musa zbog povrede napustio teren u trećoj četvrtini

On je do izlaska s terena za 24 minute igre postigao 11 poena te imao četiri skoka i dvije asistencije

Musa: Nimalo bezazlena povreda. Printscreen

16.12.2018

Košarkaši Mejn red kloza u novoj utakmici NBA G razvojne lige pobijedili su na gostovanju ekipu Long Ajlend netsa rezultatom 110:101, a meč je obilježila povreda bh. košarkaša Džanana Muse.

Naime, Musa je prilikom jednog prodora nezgodno pao i povrijedio rame, zbog čega je morao napustiti igru u trećoj četvrtini.

Stepen povrede još uvijek nije poznat, ali na prvi pogled čini se kako nije bezazlena.

Musa je do izlaska s terena za 24 minute igre postigao 11 poena te imao četiri skoka i dvije asistencije.

Inače, najbolji u pobjedničkoj ekipi bio je PJ Dozir (Dozier) s tripl-dabl učinkom od 25 poena, 11 skokova i 10 asistencija.

Kod Netsa je najbolji bio Džordan Meklafin (Jordan McLaughlin) s 29 poena i šest skokova.