Filadelfija izgubila od Bruklina, igrači na klupi gledali u mobitele

Poraženi u prvoj utakmici plej-ofa

Screenshot

14.4.2019

Košarkaši Bruklin netsa napravili su veliko iznenađenje nakon što su u gostima pobijedili Filadelfiju 111:102 i poveli 1:0 u prvoj rundi doigravanja Istoka.

Siksersi, koji su bili favoriti u ovom susretu, vodili su samo u prvoj četvrtini da bi gosti do kraja bez ikakvih problema kontrolirali utakmicu. Imali su i 17 poena prednosti i na krilima Rasela (Russell) (26 koševa, tri skoka, četiri asistencije) došli do važne pobjede.

Ključnu ulogu odigrali su igrači s klupe Netsa koji su zajedno zabili 59 poena, a domaćinu nije pomogla ni sjajna partija Džimija Batlera (Jimmy Butler).

Navijače Filadelfije, ali i trenera Breta Brauna (Brett Brown) razbjesnili su Amir Džonson (Johnson) i Žoel Embid (Joel Embiid), koji su u 5. minuti posljednje četvrtine, dok je Bruklin vodio 16 poena razlike, gledali u mobitel. Braun je Džonsona odmah potjerao u svlačionicu.

- Takvo ponašanje apsolutno je nedopustivo i to ćemo riješiti interno - rekao je trener Filadelfije nakon utakmice.