Remi Mladosti i Sarajeva u Bijeljini, pobjeda Drine

Premijer lige BiH

Autor:Fena

24.8.2014

Nogometaši Mladosti iz Velike Obarske i Sarajeva danas su u Bijeljini, u okviru 4. kola Premijer lige BiH odigrali neriješeno 1:1.

Domaći su došli u vodstvo u 22. minuti golom Komarčevića iz penala, a dvije minute kasnije Stojčev je pogodio za konačnih 1:1. Sarajevo je u finišu meča propustilo priliku za pobjedu, kada je udarac Bilbije s bijele tačke odbranio golman Mladosti Mišić.

Sarajevu je ovo bio drugi uzastopni remi, čime je izgubio prvu poziciju na tabeli. Ekipa sa Koševa nakon četiri kola zauzima treće mjesto na tabeli sa dva boda zaostatka za vodećim dvojcem Zrinjskim i Širokim Brijegom.

U posljednjoj utakmici ovog kola Drina je u Zvorniku pobijedila Radnik s 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Rustemović u 31. minuti.

Susret je trebalo da bude odigran u subotu, ali je prekinut na poluvremenu zbog nevremena.