Veliki šok na Bernabeu: Realu samo bod protiv nezgodnog Villareala

Kraljevski klub sada ima samo dva boda prednosti u odnosu na Barcelonu

Al. Ti.

1.3.2015

Real Madrid je večeras na svom stadionu odigrao samo 1:1 sa izuzetno neugodnim Villarealom. Sa ovim rezultatom Real sada imao samo dva boda prednosti u odnosu na prvog pratioca, ekipu Barcelonu.

U prvom poluvremenu se nije baš mnogo toga dešavalo. Ipak u drugom poluvremenu mnogo bolju i sadržaniju utakmicu smo mogli gledati.

Real je poveo u 51. minuti kada je Ronaldo oboren u kaznenom prostoru, a sudija pokazao na bijelu tačku. Siguran je bio Ronaldo. Bio je to 30 gol u prvenstvu za najboljeg igrača svijeta.

Šok na Santiago Bernabeu je uslijedio u 64. minuti kada gosti stižu do izjednačenja. Strijelac je bio Moreno.

Do kraja meča domaći igrači, a posebno Ronaldo propustili su nekoliko sjajnih prilika da postignu gol, ali nisu uspjeli u tome.