NAJLUĐA LIGA Ostala su četiri kola do kraja, a svi klubovi mogu osvojiti naslov prvaka!

Kako je ovo moguće

Autor:A. Vr.

26.4.2015

Četiri kola ostala su do kraja sezone u nogometnom prvenstvu Alžira, a nakon 26 odigranih utakmica svih 16 klubova nalazi se unutar 11 bodova.

Teoretski, baš svaki klub u ligi može osvojiti naslov prvaka.Pa čak i da posljednjeplasirani NA Hussein Dey osvoji naslov prvaka.

Imaju 30 bodova, a prvi ES Setif im bježi 11 bodova, ali teoretski ga mogu prestići.

Setif je mogao u ovom kolu doći blizu trofeja, ali su u derbiju kola izgubili od još jednog rivala USM El Harracha. Kako je to izgledalo na terenu, pogledajte u videu.

Kao što možete vidjeti iz tabele, za pretpostaviti je da aktualni prvak USM Alger neće obraniti naslov, zbog kiksa u prošlom kolu, zaostaju pet bodova za prvim mjesto.

Ali, koliko im je udaljen trofej pobjednika Ligue Professionnelle 1, toliko im je udaljena i druga liga.