LIGA PRVAKA U Parizu bez golova, City savladao Sevillu

Treće kolo grupne faze Lige prvaka

A.U.

21.10.2015

PSG i Real Madrid odigrali su bez golova u utakmici trećeg kola grupne faze Lige prvaka.

Real je u prvom poluvremenu bio nešto ofanzivniji, re su su šansu preko Ronalda nakon kornera. U nastavku, Ronaldo je imao još  jednu dobru šansu, ali je šutirao pored gola, te je ostalo 0:0.

Manchester City je slavio protiv Seville sa 2:1 golom u posljednim sekundama.

Gosti su poveli preko Konoplyanke u 30., da bi šest minuta kasnije Rami postigao autogol.

Činilo se da će ekipe podijeliti bodove, no De Bruyne je  u 91. minuti pogodio za važnu pobjedu "Građana".

Wolfsburg – PSV 2:0

93' - De Bruyne pogađa donosi pobjedu Cityju u posljednjim sekundama utakmice.

89' - Atletico vodi sa 4:0, Dedechko je postigao autogol.

72' - Ronaldo iz odlične šanse šutira pored gola.

65' - Martial pogađa za izjednačenje na utakmici CSKA - Manchester United.

57' - Kruse pogađa za prednost Wolfsburga od 2:0, dok Atletico vodi sa 3:0 protiv Astane.

49' - Ronaldo šutira pored gola iz slobodnog udarca.

47' - Dost je pogodio za vodstvo Wolfsburga protiv PSV-a.

46' - Susreti su nastavljeni.

Kraj prvog poluvremena

38' - Rami je postigao autogol za izjednačenje Cityja protiv Seville.

33' - U Parizu gledamo utakmicu bez previše pravih prilika, dok je Galata povela golom Podolskog.

31' - Sevilla golom Konoplyanke vodi u Manchesteru.

29' - Martinez pogađa za prednost Atletica od 2:0.

23' - Niguez dovodi Atletico u vodstvo protiv Astane.

18 - Rosenberg pogađa za Malmo protiv Šahtara, dok je Galata izjednačila golom Inana iz jedanaesterca.

15' - CSKA je povela protiv Manchester Uniteda. Eremenko je promašio sa bijele tačke za CSKA, no dobro se snašao Doumbija i matirao De Geu.

11' - Šansa za PSG, šut Matuidija brani Navas.

2' - Benfica vodi u Istanbulu protiv Galatasaraya golom Gaitana.

1' - Susreti su počeli

Večeras su na rasporedu utakmice trećeg kola grupne faze Lige prvaka u grupama A, B, C i D.

Derbi se igra u Parizu gdje Paris Saint Germain dočekuje madridski Real. Obje ekipe imaju maksimalan učinak nakon dva kola te će pobjednik večerašnjeg meča doći na korak do plasmana u osminu finala.

Jedini bh. igrač koji će nastupiti večeras je Marin Aničić koji će sa Astanom gostovati u Madridu kod Atletica.