COPA AMERICA Brazil demolirao Haiti za prvo mjesto u grupi

Kompletirano drugo kolo Grupe B

Aj. B.

9.6.2016

Fudbaleri Brazila demolirali su Haiti u meču drugog kola Grupe B Copa Americe. Oni su slavili sa 7:1, a heroj meča bio je Coutinho koji je postigao tri gola (14. minuti, 29. i 92.). Osim njega u listu stijelaca upisivali su se Augusto u 35. i 86. minuti te Gabriel u 59. i Lima u 67. minuti meča. Jedini gol za Haiti postigao je Marcelin u 70. minuti susreta.

U drugom meču grupe, Ekvador i Peru su remizirali 2:2, iako je Peru vodio sa 2:0 golovima Cueve i Floresa. Ekvador je prvo smanjio preko Valencije, te poravnao golom Bolanosa u 48. minuti susreta. Do kraja meča nije bilo golova.

U zadnjem meču kola Brazil i Peru će međusobno razigrati za prvo mjesto, dok će Ekvador protiv Haitija trebati pobjedu.