Svi se pitaju šta će biti nakon ovoga: Džeko "ljut kao ris" napustio teren, odbio se pozdraviti sa Spallettijem! (VIDEO)

D. K.

24.4.2017

Napadač bosanskohercegovačke reprezentacije i italijanske Rome večeras nije uspio zatresti mrežu Pescare u 33. kolu Serie A. "Vučica" je na gostovanju slavila sa visokih 4-1.

Strijelci za goste bili su Strootman (44'), Nainggolan (45') na asistenciju Džeke i Salah (48', 60'), dok je počasni gol za domaći tim postigao Benali u 83. minuti susreta.

Pogledajte Džekinu asistenciju iz 45. minute:

Radja Nainggolan Goal -Pescara vs AS Roma 0-2... by bamixos

Uprkos činjenici da se Džeko bori za najboljeg strijelca italijanskog prvenstva, trener Luciano Spalletti izveo ga je iz igre u 71. minuti.

Takav potez stratega rimske Vučice naljutio je Dijamanta, koji je - ni ne pozdravivši se sa Spallettijem - narodski rečeno "ljut kao ris" sa terena otišao direktno u svlačionicu.

Sa videa ispod pokušajte s Džekinih usana pročitati koje je riječi uputio ka klupskom treneru:

Džeko bijesan zbog izlaska iz igre by goloviliga

Podsjećamo, Džeko nakon 33. kola vodeću poziciju na listi najboljih strijelaca italijanskog prvenstva dijeli sa napadačem Torina Andreom Belottijem sa po 25 postignutih pogodaka.