Tuga u Realu: Da je ovo Geret Bejl pogodio, vjerovatno bi bio najljepši gol sezone

Bejl Foto AFP

Piše: A. S.

21.9.2017

Real nije uspio pobijediti Betis. Čak šta više tim iz Sevilje odnio je sva tri boda golom Antonija Sanabrije u četvrtoj minuti sudijske nadoknade. Ekipa iz Madrida je napadala, stvarala šanse, ali lopta jednostavno nije htjela u mrežu.

Najbolju priliku za gol imao je Geret Bejl (Gereth Bale) u 75. minuti susreta, kada je sjajno opucao petom prema golu gosiju, ali je refleksno sjajni golman Antonio Adan zaustavio loptu koja se od stative odbila u polje.

Da je kojim slučajem Bejl pogodio mrežu gostiju, ovo bi bio jedan od najljepših golova ove sezone. Vjerovatno bi Realu i donio tri boda, s obzirom na to da je u tom trenutku rezultat bio 0:0.