Zmajevi u formi uoči Belgije: Pjanić pogodio i asistirao

AFP

A. S.

23.9.2017

Miralem Pjanić večeras je odigrao sjajnih 45 minuta u gradskom derbiju u Torinu, u kojem Juventus najviše zahvaljujući našem reprezentativcu nakon prvog poluvremena protiv Torina vodi sa 2:0.

Strijelac vodećeg gola za "Staru damu" bio je fenomenalni Paulo Dibala (Dybala), koji je nakon asistencije Pjanića preciznim udarcem s ivice šesnaesterca doveo Juve u vodstvo od 1:0.

Super Goal P.Dybala 1 - 0 JUVENTUS 1 - 0 TORINO... by sheshlilebi

Pjanić je u 40. minuti postigao lijep zgoditak, ujedno prvi u novoj sezoni, čime je svoj tim doveo na korak do pobjede.

Miralem Pjanic Goal Juventus 2-0 Torino - 23... by ZidaneHD

Podsjetimo, danas popodne gol i asistenciju upisao je i drugi naš reprezentativac Edin Džeko u pobjedi Rome nad Udinezeom (3:1).

S ovim golovima i asistencijama, Pjanić i Džeko su na najbolji način najavili nadolazeću utakmicu između Bosne i Hercegovine i Belgije, koja se 7. oktobra igra na Grbavici.