Strijelac: Grizman 40′ - Morata 60’, Batšuaji 90’.

Juventus – Olimpijakos 2:0

Strijelci: Iguain 69’, Mandžukić 80’.

22:39 Gotovo i u Parizu.

22:38 Igra se samo u Parizu. Svi mečevi su završeni.

22:35 Miču Bašuaj (Michy Batshuay) je strijelac za Čelzi. Englezi u sudijskom vremenu stižu do drugog gola, vode 2:1.

22:33 Završeno u Bazelu. Trijumf Švicaraca nad Benfikom od 5:0.

22:30 CSKA postiže počasni gol. Sada je 4:1 za Mančester. Strijelac je bio Kučaev

22:24 Još desetak minuta na svim stadionima. U ovom trenutku najveća drama je u Madridu, gdje je 1:1.

22:21 Juventus je bliži pobjedi. Sada je 2:0, strijelac Mario Mandžukić. Igra se 80. minuta.

22:17 Bazel vodi 5:0 protiv Belfike. U 77. minuti strijelac je bio Blas Miguel Riveros Galeano.

22:13 Vrijeme je da prikažemo i gol Nejmara. Kavani je nakon što je Brazilac postigao gol, prišao i čestitao mu: Lijepa akcija.

22:11 Oberlin ponovo postiže gol za Bazel. Benfika je sada u zaostatku za četiri gola (0:4).

22:10 Gonzalo Iguain (Higuain) je strijelac. Juventus je konačno poveo. Igra se 69. minuta.

22:04 Nejmar trese mrežu Bavaraca. Već je 3:0 za Bajern.

22:03 Andre Almeida u 63. minuti ide pod tuš, za njega je utakmica završena. Dobiuo je crveni karton. Benfika će ostati sa deset igrača.

22:02 Alvaro Morata je odlično skočio i loptu glavom poslao u desnu stranu gola pokraj golmana Oblaka. 1:1 u Madridu.

22:01 Riki van Volfsvinkel (Ricky van Wolfswinkel) je realizirao penal za Bazel. Sada je rezultat 3:0 za Švicarce.

22:00 Henrik Mkitarijan (Henrikh Mkhitaryan) je uspio poslati loptu iza golmanovih leđa. Mančester vodi sa 4:0. Ovdje je utakmica završena, samo je pitanje koliki će rezultat biti.

21:54 Patrik Roberts (Patrick) je svladao golmana Anderlehta udarcem u donji lijevi ugao gola. Promijenio je rezultat na 2:0 za Seltik, u kojem je Jozo Šimunović sjajan. Igra od prve minute

21:53 Kakva nesreća! Sebastijan Koates (Sebastian Coates) je poslao loptu u svoju mrežu. Barca vodi 1:0.

21:49 Malo statistike. Bajern je u prvom poluvremenu izveo 10 kornera (10:1), ali nisu uspjeli postići gol. Nogometaši Juventusa su u prvih 45 minuta izveli devet kornera (9:0), ali ni oni nisu uspjeli postići gol. Jedan od razloga je svakako povreda Pjanića, koji se žalio na bolove na zagrijavanju i nije počeo susret protiv Olimpijakosa.

Juventus – Olimpijakos 0:0

21:30 Kraj prvih poluvremena na svim stadionima.

21:26 Antoni Grizman (Antoine Griezmann) dovodi Atletiko u vodstvo u meču protiv Čelzija. 1:0 za Špance. Igra se 37. minuta.

21:23 Seltik vodi 1:0. Lej Grific (Leigh Griffiths) je pronašao put do mreže i mijenja rezultat!

21:22 Pogledajte gol koji je postigao Kavani

21:18 Kavani je zatresao mrežu Bajerna. Gol majstorski... Pratimo Nejmara. Brazilac se radovao i prišao je i zagrlio Urugvajca.

21:12 Mančester je večeras silovit. Moskovljani su i po treći put vadili loptu iz mreže. Strijelac? Pogađate - Lukaku!

21:10 Došlo je vrijeme i da prikažemo gol koji je postigao Lukaku. Marsijal je centrirao, Lukaku namjestio glavu i - golllllllll

21:04 I Bazel vodi 2:0. Dimitri Oberlin je primio odličan pas saigrača i lagano poslao loptu u mrežu. Benfika je u zaostatku od dva gola

21:03 Mančester vodi 2:0. Mrežu Moskovljana zatresao je Entoni Marsijal (Anthony Martial).

20:51 Nakon tri brza gola, trenutno mreže miruju na ostala četiri stadiona. Među njima je i stadion Juventusa u Torinu, gdje prvak Italije napada, a Grci odolijevaju napadima. Miralem Pjanić je na klupi za rezervne igrače.

20:50 Pogledajte kako je Nejmar (Neymar) asistirao Alvešu za prelijep gol i vodstvo Parižana

20:48 Treći gol u samo tri prve minute postigli su nogometaši Mančester junajteda. Strijelac je bio Lukaku.

20:47 Paris vodi 1:0. Dani Alveš je zatresao mrežu gostiju iz Minhena

20:46 Pao je prvi gol - Bazel vodi 1:0. Lang je strijelac.

20:45 Počele su utakmice na svih sedam stadiona

20:40 Edin Džeko je za večeras završio svoj nastup, lijepim golom u duelu protiv Karabaga, u pobjedi od 2:1 nad timom iz Azerbejdžana, koji je Romu (drugi gol dao Manolas, op.a.) trasirao prema vodećoj poziciji u grupi C.

Isti učinak priželjkujemo i od drugog bh. reprezentativca koji igra večeras, Miralema Pjanića. Njegov Juventus na svom terenu dočekuje grčkog prvaka Olimpijakos.

U ostalim susretima drugog kola nogometne Lige prvaka u grupama A,B,C i D, koje su na rasporedu večeras, najveću pažnju svakako privlači duel koji će odigrati Pari Sen Žermen i Bajern, a zanimljivo bi trebalo biti i u Madridu, gdje Atletiko dočekuje londonski Čelzi.

Mančester junajted traži bodove na gostovanju moskovskom CSKA, a Barcelona gostuje Sportingu iz Lisabona.

Na kraju, posljednja dva večernja susreta su Anderleht - Seltik i Bazel - Benfika.

Mečevi počinju u 20:45 sati.