"Kraljevski klub" nokautiran u Kataloniji: Đirona za četiri minute do preokreta nad Realom

D. K.

29.10.2017

Real Madrid doživio je i drugi poraz u španskom prvenstvu. Kobna po "kraljevski klub" u 10. kolu La lige večeras je bila ekipa Đirone, koja je na svom terenu nakon preokreta slavila sa 2-1.

Prvi su u vodstvo došli gosti. Igrala se 12. minuta kada je pogodio Isko. Minimalnim vodstvom madridskog tima otišlo se na odmor.

U nastavku potpuno drugačija slika na terenu. Katalonski klub je za svega četiri minute potpunim preokretom šokirao pulene francuskog stručnjaka Zinedina Zidana (Zinedine Zidane).

Domaćini su anulirali vodstvo "Kraljeva" u 54. minuti preko Kristijana Stuanija (Christian), da bi svega četiri minute poslije Portu doveo Đironu u vodstvo i, ispostavit će se na kraju, postavio konačan rezultat utakmice.