Sarajevo se sjajno snašlo na zaleđenom Koševu: Pogledajte golove Hebibovića i Adukora za radost "Hordi zla"

Trenutakj kada je Adukor postigao drugi gol za Sarajevo ( F. Fočo/Avaz.ba)

Piše: A. S.

2.12.2017

Na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase" na Koševu, u okviru 17. kola Sarajevo je pred svojim navijačima dočekalo Borac iz Banje Luke.

Teren je prekriven snijegom, ali se vrijedni domaćin potrudio da osigura adekvatne uvjete za odigravanje utakmice.

Ekipa Sarajeva je u samom početku susreta povela sa 1:0, kada je lijepu akciju na majstorski način završio Anel Hebibović, koji je mrežu gostiju zatresao u drugoj minuti.

Igrala se 29. minuta kada je Sarajevo povelo sa 2:0. Nakon kornera, loptu je na drugu stativu petom prebacio Novaković, a Adukor se sjajno snašao i smijestio je iza leđa gostujućeg golmana.