Barnli osvojio veliki bod protiv Mančester sitija

Piše: M. Č.

3.2.2018

+1

Mančester siti osvojio je samo bod u 26. kolu Premier lige, gdje se sastao sa sedmoplasiranom ekipom Barnlija.

Sve je krenulo dobro za ekipu Pepa Gvardiole (Guardiola). U  22. minuti Danilo je postigao gol i doveo svoj tim u vodstvo.

U nastavku su Aguero i Sterling kreirali opasnu situaciju pred golom Barnlija, međutim, opet nije bilo prave završnice.

Sterling je potom propustio šansu poslije odličnog dodavanja Kajla Vokera (Kyle Walker) i kazna je stigla u finišu.

Johan Gudmundson (Johann Gudmundsson) bio je strijelac u 82. minuti, izjednačio je na 1:1 i time donio veliki bod Barnliju, koji je trenutno sedmi na tabeli dok je Siti na vrhu i, uz meč više, ima 16 bodova prednosti u odnosu na Mančester junajted.