Sarabija donio pobjedu Sevilji u duelu protiv Đirone

11.2.2018

Sevilja je slavila su na svom stadionu "Ramon Sančez" u okviru 23. kola španske Primere.

Andalužani su na svom "Ramon Sančezu" ugostili novajliju u ligi, ekipu Đirone (Girona), a na kraju su slavili sa minimalnih 1:0.

Sve je moglo da bude drugačije da je Adaj iskoristio veliku šansu u 41. minutu.

Gosti su dobili jedanaesterac, Adaj je preuzeo odgovornost, ali je njegov udarac sa kreča zaustavio Serhio Riko.

Gosti su bili bolji rival u prvih 45 minuta, ali su na samom startu drugog dijela igre kapitulirali.

Sarabija je odlično prošao leteo kroz odbranu i jedan dubinski pas lukavo, prebacivši golmana protivnika, pretvorio u pogodak.

Riko je na kraju bio i heroj Sevilje, nakon odbranjenog jedanaesterca pred kraj prvog dijela igre, u 84. minutu je sjajno intervenisao, nakon što je Espinosa priprijetio glavom iz izgledne pozicije.