Loša noć Begovića: Četiri puta kapitulirao protiv Totenhema

A. S.

11.3.2018

Korejanac Son je najzaslužniji što je Totenhem uspio na gostovanju preokrenuti rezultat protiv Bornmuta, našeg Asmira Begovića, nakon što su domaći poveli sa 1:0, da bi na kraju bilo 4:1 za Spurse.

Bornmut je još u sedmoj minuti poveo preko Stanislasa. To kao da je naljutilo goste, koji su se izgleda oporavili od ispadanja iz Lige prvaka od Juventusa, i u nastavku susreta postigli četiri gola i do vrha napunili mrežu Begovića.

Prvo je deset minuta prije kraja prvog poluvremena Dele Ali (Alli) izjednačio na 1:1, a u drugom dijelu proradio je Son, koji je s dva gola brzo stvari postavio na svoje mjesto.

Konačnih 4:1 postavio je Orije (Aurier), koji je u sudijskoj nadoknadi vremena primorao Begović da kapitulira i po četvrti put.