ŠVICARSKA

Kodro strijelac za Grashopers

19.5.2018

Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Kenan Kodro (24) nastavio je pružati sjajne partije u dresu Grashopersa.

Kodrin Grashopers je u okviru 36. kola Superlige poražen na domaćem terenu od novog švicarskog prvaka Jang Bojsa rezultatom 2:1, a jedini gol za "Skakavce" je postigao upravo Kodro.

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno bez pogodaka, Kodro je u 62. minuti pogodio za vodstvo Grashopersa, a ono je trajalo sve do samog finiša.

Deset minuta prije kraja Jang Bojs je izjednačio preko Nsamea, da bi u sudijskoj nadoknadi Fasnaht postavio, ispostavit će se, konačnih 2:1.

Pored Kodre za Grashoppers je danas nastupio i Rifet Kapić, koji je priliku za igru dobio u 75. minuti kada je zamijenio Faska.