MUNDIJAL 2018. 64 utakmice

Sve na jednom mjestu: Raspored, termini utakmica Mundijala

Autor: Avaz Sport
13.06.2018 13:15
A
A
A

Dok odbrojavamo sate do početka Svjetskog prvenstva, pružamo vam priliku da se na našem sajtu u svakom trenutku podsjetite rasporeda svih utakmica. Biće ih ukupno 64 do kraja prvenstva. 

GRUPA A

1. KOLO, 14. juni 

 Moskva (Lužnjiki): Rusija - Saudijska Arabija 17:00h 

15. juni 

Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj 14:00h 

2. KOLO, 19. juni 
Sankt Peterburg: Rusija - Egipat 20:00h 

20. juni

Rostov: Urugvaj - Saudijska Arabija 17:00h 

3. KOLO, 25. juni

Samara: Urugvaj - Rusija 16:00h 

Volgograd: Saudijska Arabija - Egipat 16:00h

GRUPA B

1. KOLO, 15. juni

Sankt Peterburg: Maroko - Iran 17:00h 

Soči: Portugal - Španija 20:00h

2. KOLO, 20. juni

Moskva (Lužnjiki): Portugal - Maroko 14:00h 

Kazanj: Iran - Španija 20:00h

3. KOLO, 25. juni

Saransk: Iran - Portugal 20:00h 

Kalinjingrad: Španija - Maroko 20:00h

GRUPA C

1. KOLO, 16. juni

Kazanj: Francuska - Australija 12:00h 

Saransk: Peru - Danska 18:00h

2. KOLO, 21. juni

Jekaterinbrug: Francuska - Peru 14:00h 

Samara: Danska - Australija 17:00h

3. KOLO, 26. juni

Moskva (Lužnjiki): Danska - Francuska 16:00h 

Soči: Australija - Peru 16:00h

GRUPA D

1. KOLO, 16. juni

Moskva (Otkritje Arena): Argentina - Island 15:00h 

Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija 21:00h

2. KOLO, 21. juni

Volgograd: Island - Nigerija 17:00h 

Nižnji Novgorod: Argentina - Hrvatska 20:00h

3. KOLO, 26. juni

Sankt Peterburg: Nigerija - Argentina 20:00h 

Rostov: Island - Hrvatska 20:00h

GRUPA E

1. KOLO, 17. juni

Samara: Kostarika - Srbija 14:00h 

Rostov: Brazil - Švajcarsrka 20:00h

2. KOLO, 22. juni

Sankt Peterburg: Brazil - Kostarika 14:00h 

Kalinjingrad: Srbija - Švajcarsrka 20:00h

3. KOLO, 27 juni

Moskva (Otkritije Arena): Srbija - Brazil 20:00h 

Nižnji Novgorod: Švajcarska - Kostarika 20:00h

GRUPA F

1. KOLO, 17. juni

Moskva (Lužnjiki): Njemačka - Meksiko 17:00h 

18. juni

Nižnji Novgorod: Švedska - Južna Koreja 14:00h 

2. KOLO, 23. juni

Soči: Njemačka - Švedska 17:00h 

Rostov: Južna Koreja - Meksiko 20:00h

3. KOLO, 27. juni

Kazanj: Južna Koreja - Njemačka 16:00h 

Jekaterinbrug: Meksiko - Švedska 16:00h

GRUPA G

1. KOLO, 18. juni

Soči: Belgija - Panama 17:00h 

Volgograd: Tunis - Engleska 20:00h

2. KOLO, 23. juni

Moskva (Otkritje arena): Belgija - Tunis 14:00h 

24. juni

Nižnji Novgorod: Engleska - Panama 14:00h 

3. KOLO, 28. juni

Kalinjingrad: Engleska - Belgija 20:00h 

Saransk: Panama - Tunis 20:00h

GRUPA H

1. KOLO, 19. juni

Moskva (Otkritje arena): Poljska - Senegal 14:00h 

Saransk: Kolumbija - Japan 17:00h

2. KOLO, 24. juni

Jekaterinburg: Japan - Senegal 17:00h 

Kazanj: Poljska - Kolumbija 20:00h

3. KOLO, 28. juni

Volgograd: Japan - Poljska 16:00h 

Samara: Senegal - Kolumbija 16:00h

OSMINA FINALA

Utakmica br. 49: 30. juni 16:00h, Kazanj 1C - 2D

Utakmica br. 50: 30. juni 20:00h, Soci 1A - 2B

Utakmica br. 51: 01. juli 16:00h, Moskva 1B - 2A

Utakmica br. 52: 01. juli 20:00h, Nižnji Novgorod 1D - 2C

Utakmica br. 53: 02. juli 16:00h, Samara 1E - 2F

Utakmica br. 54: 02. juli 20:00h, Rostov 1G - 2H

Utakmica br. 55: 03. juli 16:00h, St. Petersburg 1F - 2E

Utakmica br. 56: 03. juli 20:00h, Moskva 1H - 2G

ČETVRTFINALE

Utakmica br. 57: 06. juli 16:00h, Nižnji Novgorod W49 - W50

Utakmica br. 58: 06. juli 20:00h, Kazanj W53 - W54

Utakmica br. 59: 07. juli 16:00h, Samara W55 - W56

Utakmica br. 60: 07. juli 20:00h, Soci W51 - W52

POLUFINALE

Utakmica br. 61: 10. juli 20:00h, St. Petersburg W57 - W58

Utakmica br. 62: 11. juli 20:00h, Moskva W59 - W60


UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO 

14. juli 16:00h, St. Petersburg L61 - L62

FINALE

15. juli 17:00h, Moskva W61 - W62