RUSIJA

Cirkus na Mundijalu: Sudija tražio Ronaldov dres

20.6.2018

Portugal je danas savladao selekciju Maroka sa minimalnih 1:0 i tako upisao prvu pobjedu na Mundijalu.

Heroj Portugala je ponovo bio Ronaldo koji je postigao jedini gol, a sjajni fudbaler Reala osim na tribinama očigledno ima svoje obožavatelje i na terenu i to u liku sudija.

Naime, navodno je tokom prvog poluvremena današnje utakmice američki sudija Mark Gajger (Geiger) zatražio suvenir od Portugalca. Tačnije, tražio je dres.

Tako je barem nakon utakmice poručio fudbaler Maroka Nordin Amrabat, koji je istakao i da mu je za tu situaciju rekao Ronaldov saigrač, Pepe.

"Ne znam šta je ranije radio, ali je danas bio potpuno impresioniran Ronaldom. Čuo sam od Pepea da je u prvom poluvremenu pitao da li može dobiti Ronaldov dres", izjavio je Amrabat, koji očigledno nije bio zadovoljan ovakvim ponašanjem glavnog sudije meča.

"O čemu mi ovdje pričamo? To se dešava na Svjetskom prvenstvu? Pa nije ovo cirkus", dodao je na kraju Amrabat.