Juniori Sarajeva na CEE Kupu osvojili četvrto mjesto

Arhiv

Fena

30.7.2018

Juniori Sarajeva (U-19) danas su poraženi u susretu za treće mjesto na CEE Kupu, a od izabranika Dženana Uščuplića bolja je bila praška Slavija, koja je trijumfovala s 4:1.

Dva gola u dvije minute koštala su ekipu Sarajeva. Bordo momci kao da su se i previše opustili u finišu prvog poluvremena. Prvi je Azilimon pogodio u 36. minuti i time donio vodstvo Slaviji 1:0, dok je već u 37. minuti Slavija vodila sa 2:0 golom Kubana.

U 40. minuti Đani Salčin je iz jedaneasterca pogodio za 2:1, a bio je to konačan ishod prvog poluvremena.

U nastavku susreta češki tim je riješio pitanje pobjednika. Fencl je u 68. minuti zabio gol za 3:1, da bi Vasak u 71. minuti postavio konačnih 4:1.

Juniori bordo tima današnjim porazom osvojili su četvrto mjesto i tako ponovili rezultat koji su ostvarili i prošle godine.