Nade bh. fudbala posjetile “Zmajeve" pred odlazak u Belfast

Piše: G. Š.

6.9.2018

Pred današnji let za Belfast ilidžansku bazu “Zmajeva” posjetila je  juniorska reprezentacija BiH, koja je u srijedu u prijateljskom meču u Doboju kod Kaknja remizirala (1:1) s vršnjacima iz Gruzije.

Gosti su poveli preko Khviša Kvarastkheliaje u 45. minuti, a nade našeg fudbala izjednačile su rezultat golom Matea Božića iz slobodnog udarca (57. minuta).

Juniorska reprezentacija BiH ovaj meč odigrala je u sastavu: Luka Kačavenda, Nemanja Vještica, Eldar Šehić, Dino Kurbegović, Stefan Santrač, Miralem Ramić, Milan Savić, Igor Savić, Eldin Omerović, Faris Zubanović, Jusuf Gazibegović.

Još su igrali: Marko Brkić, Mateo Božić, Ahmed Hasanović, Jasmin Kršić, Dženan Osmanović, Adis Mujkić, Robert Voloder, Elvir Muminović, Đani Salčin, Haris Kotarević.

Izabranici Slavena Muse će s vršnjacima iz Gruzije odigrati još jednu prijateljsku utakmicu u Doboju kod Kaknja, koja je zakazana za sutra (petak) u 11 sati.