Juve gazi sve pred sobom, ovaj put palo Udinese, Ronaldo zabio novi gol

AFP

Piše: Avaz Sport

6.10.2018

Juve nastavlja da gazi sve pred sobom u Italiji. Večeras je u okviru 8. kola italijanske Serije A ekipa Masimilijana Alegrija (Masimilliano Allegri) na gostovanju kod Udinesea slavila rezultatom 2:0 i tako zadržala maksimalan učinak.

Naime, Juve iz osam utakmica ima sve pobjede i ubjedljivo je prvi ispred Napolija.

U utakmici koja je protekla u dominaciji aktuelnih prvaka, Juve je došao u vodstvo u 33. minuti kada je Bentakur nakon asistencije Cansela pogodio za 1:0.

Samo četiri minute kasnije na 2:0 povisio je Kristijano Ronaldo (Cristiano) nakon asistencije Mandžukića. Bio je ovo četvrti gol za Ronalda u sezoni.

Očigledno zadovoljni vodstvom, igrači Stare dame nisu se previše umarali u drugom dijelu te je ostalo 2:0.

Naš Miralem Pjanić odigrao je 90. minute kada ga je zamijenio Barzalji (Barzagli).