Detal s utakmice Juventus - Valesija. AFP

Detalj s utakmice - Avaz
+19

Završene su sve utakmice večerašnjih utakmica Lige prvaka.

90+ Kraj na svim večerašnjim mečevima.

Mančester junajted ipak dolazi do pobjede golom Felainija, naravno u sudijskoj nadoknadi.

90' Sudijska je nadoknada na većini susreta. Šahtar dolazi do pobjede u trećoj minuti nadoknade. Tajson je strijelac.

85' Ulazimo u sami finiš večerašnjih susreta Lige prvaka. Pao je ritam igre u Rimu, izgleda da je ovdje sve jasno.

83' Ne predaje se Siti, Aguero za ponovno izjednaćenje.

81' Lion ponovo golom Korneta vodi protiv Sitija.

77' Riberi pogađa za rapsodiju Bavaraca u Minhenu. Sada je 5:1 za Bajern.

75' Petnaest minuta je do kraja večerašnjih mečeva Lige prvaka, još uvijek nema promjene rezultata na susretu Mančester junajted - Jang bojs.

65' Siti je izjednačioi golom Laportea protiv Liona u 63. minuti.

60' Real vodi 0:2. Vaskez je strijelac, dok s druge strane Hofenhajm ostaje bez Salaija zbog drugog žutog kartona.

59' Juve je poveo protiv Valensije golom Mandžukića. Ronaldo je asistent.

53' Bajern ponovo vodi, Levandovski postiže drugi gol. I Lion je poveo golom Korneta protiv Mančester sitija.

48' Zaniolo je imao šansu za Romu, s druge strane Benfika je golom Fernadesa smanjila u Minhenu.

47' Real vodi u Rimu, Bejl je pogodio za vodstvo Madriđana.

46' Počelo je drugo poluvrijeme na večerašnjim utakmicama Lige prvaka.

Kraj prvog poluvremena... Sjajne mečeve gledamo večeras. Šteta što Under nije bio bolje skoncentriraniji, propala je kolosalna šansa za "Vučicu".

Pa šta je sada Under promašio. Jednostavno, nemoguće. Čengize, to je bio zicer.

45' Ušli smo u sudijsku nadoknadu prvog poluvremena večerašnjih mečeva Lige prvaka. Još uivijek nema promjene rezultata u Torinu, a u Rimu je dva minuta nadoknade.

40' Hofenhajm dolazi do izjednačenja. Zuber je strijelac, odlična utakmica se igra u malom njemačkom gradiću.

37' Bajern izgleda da sve riješava u prvom poluvremenu, sada je 3:0. Poljski topnik Levandovski je strijelac.

35' Sada je Real imao mnogo sreće, Roma je preuzela inicijativu i uz fanatično navijanje s tribina propustila je kolosalnu priliku za vodstvo. Nekako su spasili to igrači Reala.

31' Bajern ponovo vodi u Minhenu. Pogađate, Roben je strijelac.

22' Kakav peh za Romu, sada se povrijedio i El Šaravi umjesto kojeg je ušao Džastin Klajvert.

17' Odlična utakmica u Hofenhajmu. Već je 1:2. Nakon što je Tajson doveo Šahtar u vodstvo od 0:2, Kramarić i 17. minuti smanjuje rezultat.

13' Gol! Bajern je u Minhenu poveo protiv Valensije golom Robena. S druge strane, Šahtar golom Islamilija vodi protiv Hofenhajma.

10' Nakon deset minuta igre mreže miruju na večerašnjim mečevima. Roma je prije nekoliko trenutaka tražila penal, ali je sudija ostao pri svom i prilika da dođu u vodstvo za Rimljane je propala

4' Blagi pritisak Reala, ali bez promjene rezultata.

1' Počele su ostale utakmice večerašnjeg programa 5. kola nogometne Lige prvaka. Može li Roma bez našeg kapitena pobijediti Real, saznat ćemo nakon posljednjeg sudijskog zvižduka. Dodajmo još da je u prvoj postavi Hofenhajma Ermin Bičakčić koji sa svojom ekipom lovi moguće iznenađenje protiv Šahtara iz Donjecka.