Viđena četiri pogotka

Detalj s večerašnje utakmice. AFP

2.12.2018

U okviru 14. kola italijanske Serie A, na "Olimpiku" su svoj meč odigrali Roma i Inter.

Bila je to jedna odlična utakmica u kojoj su viđena četiri pogotka, a rezultat na kraju meča glasio je 2:2.

Iako uskraćena uslugom našeg kapitena Edina Džeke, "Vučica" je večeras odigrala jako kvalitetan meč protiv Spaletijeve ekipe.

Inter je poveo u 37. minuti golom Keite, što će se kasnije ispostaviti kao rezultat prvog poluvremena.

Under je Romi donio izjednačenje u 51. minuti sjajnim udarcem s nekih 20 -ak metara, no Inter se brzo vraća i povećava prednost u 66. minuti golom Ikardija nakon kornera.

Konačan rezultat postavlja Aleksandar Kolarov u 73. minuti iz penala kojeg je skrivio Brozović.

Nakon ovog remija, Roma se nalazi na sedmom mjestu tabele s 20 osvojednih bodova, dok je Inter barem na kratko preuzeo drugo mjesto ispred Napolija s 29 bodova. Napolitanci svoj meč igraju sutra.