CSKA uništio Real u Madridu, Viktorija slavila protiv Rome

12.12.2018

93' Real Madrid je šokantno poražen u Madridu od CSKA rezultatom 3:0, dok je Plzen došao do vrijedne pobjede nad Romom.

90' Igra se sudijska nadoknada. Real pred teškim porazom, dok je Viktorija pred pobjedom koja joj garantira nastup u Evropskoj ligi i na proljeće.

87' Finiš je večerašnjih utakmica.

73' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL Katastrofa Reala na Santjago Bernabeu. CSKA vodi 3:0, a strijelac je bio Sigurdson.

72' GOOOOOOOOOOOOOL Viktorija opet vodi protiv Rome, a sada je 2:1. Strijelac gola bio je Čori.

68' GOOOOOOOOOOL Kratko je trajala radost domaćina. Roma je došla do izjednačenja, a strijelac je bio Under.

63' GOOOOOOOOOOOOOOL Viktorija iz Plzena povela je protiv Rome, a strijelac je bio Kovarik. Asistenciju upisuje Kopik.

56' Uzvraća ekipa Viktorije iz Plzena. Čermak je šutirao sa vrha šesnaesterca, ali lopta odlazi preko gola. I dalje je 0:0.

55' Krenuo je Real mnogo ofanzivnije u drugom dijelu. U igru su ušli Bejl i Kros, ali i dalje nema gola za aktuelne prvake Evrope.

47' Odlična šansa za Romu na početku drugog poluvremena. Klajvert je primio loptu, dobro šutirao, ali odbrana domaćina je izblokirala njegov udarac.

46' Počela su druga poluvremena na večerašnjim utakmicama.

45' Završeno je prvo poluvrijeme na večerašnjim utakmicama. CSKA vodi u Madridu protiv Reala rezultatom 2:0, dok u susretu Plzena i Rome nema golova.

43' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL Šenikov je pogodio za 2:0 i veliko vodstvo CSKA u Madridu protiv aktuelnih prvaka Evrope. Kakav šok za Kraljevski klub.

37' GOOOOOOOOOOOOOOOL CSKA vodi na Santjago Bernabeu 1:0, a strijelac je bio Čalov. Asistenciju je upisao Sigurdson.

34' Prva ozbiljnija šansa na utakmici za CSKA. Vlašić je šutirao, ali pored gola.

30' Pola sata igre na obje večerašnje utakmice. Još uvijek se čekaju prve šanse, ali i golovi.

10' Bez ozbiljnijih šansi i u Madridu, ali i Plzenu. I dalje je 0:0.

1' Počele su večerašnje utakmice.

U okviru grupe G, večeras se u terminu od 18.55 sati igraju dvije utakmice.

Sastaju se Viktorija Plzen i Roma te na Santjago Bernabeuu aktuelni prvak Real dočekuje CSKA Moskvu.

Plzen će probati izboriti nastup i u Evropi na proljeće, ali za taj poduhvat im treba pobjeda protiv italijanske Rome.

"Vučica" će biti oslabljena neigranjem nekoliko standardnih igrača, među kojima su De Rosi, Džeko, El Šaravi i Pelegrini.

SASTAVI

Plzen: Hruška, Havel, Hejda, Hubnik, Limberski, Pročazka, Hrosovski, Kopik, Čermak, Kovarik i Čori

Roma: Mirante, Kolarov, Manolas, Markano, Santon, Nzonzi, Kristante, Pastore, Klajvert, Under i Šik

U drugoj utakmici iste grupe Real će igrati protiv CSKA.

Aktuelni prvaci Evrope će u nešto izmijenjenom sastavu igrati protiv ruske ekipe.

SASTAVI

Real Madrid: Odriozola, Valjeho, Sančez, Marselo, Isko, Ljorente, Valverde, Asensio, Vinicijus i Benzema

CSKA Moskva: Akinfejev, Šenikov, Magnuson, Bekao, Nababkin, Fernandez, Oblakov, Bistrović, Vlašić, Sigurdson i Čalov.