Liverpulu samo bod na gostovanju kod Vest Hema

Detalj s večerašnje utakmice. AFP

Piše: Avaz Sport

4.2.2019

U posljednjoj utakmici 25. kola engleske Premijer lige na Olimpijskom stadionu u Londonu domaći Vest Hem i Liverpul su remizirali odigravši 1:1.

Redsi su tako napravili još jedan kiks u svojim nastojanjima da dođu do toliko željene titule, koju čekaju više od dvije decenije.

Ipak, dobro je počelo za "Redse", koji su u vodstvo došli u 22. minuti kada je nakon asistencije Milnera zabio Mane.

Ipak, radost gostiju trajala je samo šest minuta kada je Antonio pogodio za 1:1.

Treba istaknuti da je u nastavku utakmice domaćin propustio nekoliko sjajnih šansi, a treba izdvojiti Rajsa, koji je iz slobodnjaka sjajno šutirao, te Diopa i Noubla.

Ostalo je do kraja 1:1.

Liverpul je i pored remija ostao na liderskoj poziciji sa 62 boda, ali sada aktuelni prvaci Mančester Siti ima 59, dok je Totenhem treći sa 57 osvojenih poena.