Dinamo slavio na Maksimiru, Hajrović postigao golčinu: Pogledajte topovski udarac Izeta s 25 metara u rašlje

"Modri" uvjerljivo savladali Slaven Belupo

Hajrović: Postigao majstorski gol u pobjedi Dinama. Screenshot

17.2.2019

Nogometaši Dinamo Zagreba savladali su na Maksimiru Slaven Belupo rezultatom 3:0 u meču 21. kola HNL-a. Strijelac prvog gola za "Modre" bio je Izet Hajrović u 67. minuti kada je topovski šutirao lijevom nogom i loptu poslao u rašlje gostujućeg gola.

Drugi gol za Dinamo postigao je Mislav Oršić u 78. minuti kada je dobio jednu loptu na 20 metara, driblingom se oslobodio čuvara, a potom silovito lijevom nogom loptu pospremi u mrežu Slavena za 2:0. Konačan rezultat u 88. minuti postavio je rezervista Mario Musa, koji je u 81. minuti zamijenio Hajrovića.

Amer Gojak je meč odgledao s klupe za rezervne igrače, dok je kod gostiju Luka Menalo odigrao cijeli meč.