Milan stigao do uvjerljive pobjede i važnih bodova protiv Empolija

Povećali prednost u odnosu na Romu

V. Dedić

22.2.2019

+2

Milan je nastavio sa dobrom formom i stigao do nove pobjede u prvenstvu, igrači Đenara Gatuza (Gennaro Gattuso) su na domaćem terenu savladali Empoli rezultatom 3:0.

Milan do pogotka dolazi u prvom poluvremenu, ali gol Pakete je poništen zbog ofsajda.

Odmah na startu drugog dijela igre, Krištof Pjontek (Krzysztof Piatek) dolazi do novog pogotka u dresu "Rosonera", Čalhanoglu (Calhanoglu) je ubacio, a Poljak rutinski pogađa mrežu gostiju.

Samo dvije minute kasnije Kesi duplira vodstvo Milana i praktično rješava utakmicu.

Sami Kastiljeho (Castillejo) postiže treći pogoda na centaršut Kontija (Conti) u 69. minuti.

Milan je ovom pobjedom stigao na jedan bod zaostatka za Interom, a povećao prednost u odnosu na Romu na četiri boda.