Tuzla City i Sloboda podijelili bodove, tri remija u prve tri utakmice Premijer lige

Veliki derbi na Koševu od 19 sati

Blicko

Avaz.ba

30.3.2019

+2

Odigrane su prve tri utakmice Premijer lige Bosne i Hercegovine i zanimljivo sva tri meča su završena neriješeno.

Ekipa Krupe je nakon osvajanja boda u gostima protiv Sarajeva, na domaćem terenu u posljednjim trenucima utakmica ostala bez tri boda. Iako je djelovalo da će domaćin slaviti pobjedu nakon preokreta, Radnik je golom Bradonjića došao do boda.

Gosti su prvi poveli pred kraj prvog poluvremena autogolom Makitana, domaćin u nastavku pravi preokret preko Brtana i Aganspahića, ali Bradonjić je imao posljednju riječ na utakmici.

Tuzla City i Sloboda su odigrali gradski derbi i podijelili bodove 1:1. Domaćin je poveo preko Crnkića, a gostima u ovom meču bod donosi Said Husejinović.

U Ugljeviku Zvijezda i Široki su također podijelili bodove, kao i u Tuzli utakmica je završena 1:1.

Veliki derbi od 19 sati igraju Sarajevo i Zrinjski.