Real doveo Zidana kao spasioca, a on je lošiji od svojih prethodnika

Nije mu lako

Zidan: Statistika nije na njegovoj strani. AFP

16.4.2019

Nakon što je Real Madrid u ponedjeljak u gostima odigrao 1:1 protiv Leganesa, procurilo je nekoliko zanimljivih podataka vezanih za "Kraljevski klub".

Naime, Real je ove sezone prosječno po utakmici primio više golova pod Zinedinom Zidanom (Zinedine Zidane, 1,5) nego pod Santijagom Solarijem (Santiago, 1,05), odnosno Žulenom Lopeteguijem (Julen, 1,4).

Nadalje, Madriđani su ove sezone u prvenstvu upisali četiri poraza i devet remija. Posljednji put kada su ostali bez pobjede u 13 prvenstvenih utakmica dogodilo se prije deset godina.

- I ja i igrači moramo davati sve od sebe. Moramo biti bolji jer je to naša dužnost. Nismo bili dobri u prvom poluvremenu, ali smo bili bolji u nastavku. Svi moramo dati malo više - rekao je Zidan poslije susreta.