U SVOM STILU

Milner objasnio nesvakidašnje slavlje kod pobjedničkog gola

"Redsi" lideri na tabeli

22.4.2019

Nogometaši Liverpula pobjedom u Kardifu od 2:0 ponovo su izbili na vrh ljestvice engleske Premjier lige, dok je Arsenal porazom 2:3 na svom stadionu od Kristal palasa ugrozio svoju šansu za plasman u Ligu prvaka.

Liverpul je protiv davljenika Kardifa na pogodak čekao do 57. minute, kad je loptu u mrežu poslao Vijnaldum (Wijnaldum), dok je tri boda u 82. minuti osigurao Džejms Milner (James) iz kaznenog udarca koji je dosuđen nakon prekršaja na Salahu.

Milner je nakon utakmice pojasnio i svoje nesvakidašnje slavlje. Naime, nakon što je pogodio iz jedanaesterca, glumio je starca sa štapom.

To je bilo za Virdžila van Dajka (Virgil Van Dijk). On mi se uvijek ruga i govori mi da sam star - jasan je bio Englez.