Pao i Totenhem: Junajted je ovog ljeta neumoljiv, dijete kluba zabilo iz mrtvog ugla

Majstorija Gomesa. Printscreen

A. Ču. / Avaz.ba

25.7.2019

U okviru Internacionalnog kupa šampiona fudbaleri Mančester junajteda ostvarili su pobjedu u Šangaju protiv Totenhema 2:1.

Antoni Marsijal (Martial) zatresao je mrežu Gazanige u 21. minuti i donio svom timu prednost.

Uslijedile su brojne promjene u obje ekipe nakon odmora, a Spursi su u 65. minuti izjednačili preko Lukasa Moure (Lucas) koji se lijepo snašao u kaznenom prostoru i uz dosta sreće pogodio.

Ipak, pobjedu svom timu donijelo je dijete Junajteda Anhel Gomes lijepim golom praktično iz "mrtvog ugla" u 80. minuti meča.

Bila je ovo četvrta pobjeda ekipe Olea Gunara Solskjera u isto toliko pripremnih utakmica.