Dok čeka transfer u Inter, Džeko se "sprda": Odlična predstava Dijamanta

"Vučica" slavila sa 3:2

A. Ču. / Avaz.ba

4.8.2019

Bosanskohercegovački reprezentativac Edin Džeko briljirao je u trijumfu Rome nad Lilom rezultatom 3:2.

"Vučica" je, nakon preokreta u drugom poluvremenu, upisala trijumf u pripremnom duelu, a dvije asistencije upisao je bh. reprezentativac Edin Džeko.

Timo Vea (Timo Weah) doveo je Francuze u vodstvo u 19. minuti i to je bio rezultat prvog dijela da bi u 51. minuti Čengiz Under poravnao nakon asistencije Edina Džeke.

Roma je u potpunosti preokrenula rezultat golom Nikole Zaniola u 62. minuti, ali je novo poravnanje postavio Luiz Arauho (Aruajo) desetak minuta poslije.

Konačnih 2:3 postavio je Brajan Kristante (Bryan Cristante) u prvoj minuti nadoknade, a i kod ovog gola asistent je bio kapiten "Zmajeva".

Džeko je ovim pokazao da ga špekulacije o odlasku u Inter ne sputavaju da pruža odlične partije.