Baloteli postigao gol za goste

Baloteli je postigao gol u Napulju. AFP

A. Ču. / Avaz.ba

29.9.2019

U okviru šestog kola italijanske Serije A, ekipa Napolija je uspjela da slavi protiv Breše rezultatom 2:1 (2:0).

Domaćin je odigrao dobro prvo poluvreme, poveo je već u 13. minutu utakmice kada je Dris Mertens postigao gol, a do velike prednosti stigao je u 4. minutu nadoknade prvog poluvremena.  Tada je poslije kornera Maksimović bio najviši u skoku, dodao je do Manolasa koji je pogodio za velikih 2:0.

Breša je krenula jako u drugom poluvremenu. Prvo je Sandro Tonali postigao gol, ali je VAR pokazao da je gol neregularan, pa je Napoli i dalje imao dva gola prednosti. Ipak "novi Pirlo" Sandro Tonali u 67. minutu ubacio Marija Balotelija koji je glavom savladao golmana Napolija Ospinu za smanjenje rezultata i dramu do kraja utakmice.

Ipak, izostale su šanse ispred gola Ospine, ostalo je 2:1 u korist domaćina koji se vratio na pobjednički kolosijek poslije poraza od Kaljarija.