PRIMERA

Real napadao, a Betis se branio i odbranio: Kraljevski klub remizirao na Bernabeu

Real nije mogao do pobjede protiv Betisa. AFP

Piše: Al. Ti. / Avaz.ba

2.11.2019

Real Madrid je u okviru 12. kola španske Primere odigrao na Santjago Bernabeu (Santiago Bernabeu) samo 0:0 sa Betisom i tako propustio priliku da izbije na prvo mjesto i preskoči Barcu.

U utakmici u kojoj je Kraljevski klub dominirao tokom svih 90. minuta, domaći fudbaleri nisu ni sreće imali u pojedinim momentima.

Real je ipak zatresao mrežu gostiju, ali gol Hazarda opravdano je poništen nakon pregleda VAR-a, jer se radilo o ofsadju.

Vrijedi istaknuti odlične šanse Reala preko Mendija u 58. minuti, ali francuski defanzivac nije bio precizan.

U posljednjih 15-ak minuta gledali smo pravu opsadu gola Betisa, ali gosti su čvrstom igrom i večeras raspoloženim golmanom Roblesom zasluženo odnijeli bod iz Madrida.