Odlični mečevi u večernjem terminu

Remi Junajteda i Aston Vile. AFP

J. A. / Avaz Sport

1.12.2019

Nogometaši Mančester junajteda i Aston Vile odigrali su meč bez pobjednika 2:2 u okivru 14. kola engleske Premijer lige.

Aston Vila je već imala gol prednosti u 11. minutu zahvaljujući golu kapitena Griliša (Grealish). Junajted je do izjednačenja stigao u 42. minuti kada je autugol postigao Hiton (Heaton).

U 64. minutu Junajted je stigao do preokreta kada je Lindelof pogodio za 2:1.  Ipak vodstvo "Crvenih đavola" je trajalo svega dvije minute, pošto je u 64. na drugoj strani Mings iz voleja pogodio za konačnih 2:2.

Lester je pobijedio Everton 2:1. Domaćini su u vodstvo stigli u 23. minuti golom Ričarlisona (Richarlison). U 68. minuti Vari (Vardy) je donio izjednačenje gostima.

Pokušao je Vardi još par puta do kraja, ali promjene rezulata nije bilo. A onda u 94. minutu Keleči Ihenačo (Kelechi Iheanacho) je preuzeo ulogu heroja i donio pobjedu Lesteru.