SRBIJA

Neviđene bravure u Ivanjici i Novom Sadu, ali bukvalno

Bojan Nikolić, glavni sudija meča, na početku drugog poluvremena vijećao je sa predstavnicima oba tima da li utakmica treba da se nastavi

Detalj iz Novog Sada. Printscreen

A. Ču. / Avaz.ba

8.12.2019

Nakon nehumane magle na utakmici Superlige Srbije između Javora i Voždovca, slično je, a možda i gore bilo u Novom Sadu.

Proleter je dočekao Čukariči i pobijedio je sa 2:1, ali je utakmicu obilježila možda i gušća magla nego ona na zapadu Srbije koja je izazvala salve podsmjeha.

Magla se neočekivano pojavila u drugom poluvremenu, nakon sunčanog prvog dijela u kojem je domaćin dao gol i promašio penal, prenosi Telegraf.

Bojan Nikolić, glavni sudija meča, na početku drugog poluvremena vijećao je sa predstavnicima oba tima da li utakmica treba da se nastavi. Prekid je trajao nekoliko minuta, ali je odlučeno da se nastavi zato što su se sa centra terena vidjeli golovi. Prema pravilima - to je bilo dovoljno!

Čukarički je u nastavku izjednačio rezultat preko Marka Docića u 67. minutu, da bi Srđan Babić pet minuta kasnije donio tri boda Proleteru.