Sevilja i Atletik Bilbao remizirali, Kodri poništen gol

19. kolo La Lige

Remi Sevilje i Atletik Bilbaa. AFP

Piše: J.A. / Avaz Sport

3.1.2020

Nogometaši Sevilje i Atletik Bilbaa remizirali su odigravši 1:1 u jednom od derbija 19. kola La Lige. U sastavu gostiju od prve minute nastupao je i naš napadač Kenan Kodro.

Atletik je prvi stigao u vodstvo u 15. minuti kada je strijelac bio Ander Kapa (Capa). Nakon hladnog tuša, domaći nogometaši su se razigrali i u potpunosti zagospodarili terenom.

U 50. minuti Kenan Kodro zatresao je mrežu domaćina, ali je njegov gol poništen zbog ofsajda. Deset minuta kasnije, njegov saigrač Unai Nunez slučajno je skrenuo loptu u vlastiti mrežu za izjednačenje 1:1. Kodro je igru napustio u 70. minuti kada je bh. napadača zamijenio Asjer Viljalibre (Asier Villalibre), a do kraja meča nije bilo promjene rezultata pa su ove ekipe podijelile bodove.