Riad Bajić ušao s klupe i asistirao za gostujuću pobjedu Konjaspora

Bh. napadač je unio živost u igru svoje ekipe

Bajić: Važan igrač Konjaspora. Arhiv

Piše: J. A. / Avaz Sport

17.1.2020

Nogometaši Konjaspora pobijedili su u gostima Ankaraguču 1:0, i to golom u sudijskoj nadoknadi.

Konja je imala inicijativu, a sve do samog finiša nismo vidjeli niti jedan udarac u okvir gola.

Ključni potez desio se u 81. minuti, kada je trener Konjaspora odučio u igru uvesti Riada BajićaBh. napadač je unio živost u igru gostiju, a u 91. minuti je asistirao Levanu Šengeliju (Shengelia), koji je svojim golom donio velika tri boda Konji.

Osim Bajića, u pobjedničkoj ekipi nastupila još dva bh. nogometaša. Deni Milošević i Marin Aničić su na terenu proveli svih 90 minuta.

Konjaspor s ova tri boda dolazi na 14. mjesto na tabeli s ukupno 18 bodova, dok Ankaraguču ostaje u zoni ispadanja sa šest bodova manje.