Ovo je razlog zašto je Murinjo Posebni: Napravio šou na utakmici

Pokazala je to i jučerašnja utakmica njegovog Totenhema protiv Mančester sitija

Murinjo uvijek u centru pažnje. Agencije

Avaz.ba

3.2.2020

Žoze Murinjo je Posebni. Nisu mu mediji u Engleskoj bez razloga dali taj nadimak, a onda ga preuzeo cijeli svijet.

Pokazala je to i jučerašnja utakmica njegovog Totenhema protiv Mančester sitija. Pobijedio je Totenhem 2:0. Ali, Murinjov šou na klupi ponovo je bio u fokusu.

U finišu prvog poluvremena nastao je cirkus na terenu nakon što su iz VAR sobe sudiji Deanu dojavili da svira kazneni udarac za goste, i to tri minute nakon kontakta Auriera i Aguera.

Gundogan je preuzeo odgovornost, šutirao, a njegov udarac je odbranio Loris, koji se zatim našao u duelu sa Sterlingom, pa je VAR tehnologija pregledavala i tu situaciju.

Cijelu situaciju u svom stilu ispratio je i Murinjo. Ironično se smijao, sarkastično aplaudirao, ljutio se...