"Zmajići" poraženi od Rusije

Erbez: Naš tim je od 53. minute igrao s igračem manje. Arhiv

Piše: Avaz.ba

10.3.2020

Reprezentacija Bosne i Hercegovine U-15 poražena (0:1) je danas od vršnjaka iz Rusije, u prijateljskom meču odigranom u Etno-selu ''Stanišići''. Jedini gol postigao je Aleksandar Širokov (Shirokov) u 76. minuti. Rusi su imali i još jednu veliku priliku, ali je golman našeg tima Arman Šutković odbranio jedanaesterac.

Inače, "Zmajići" su u 53. minuti ostali s deset igrača na terenu, jer je Salih Hadžić dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Pionirske reprezentacije BiH i Rusije će u Etno-selu ''Stanišići'' odigrati još jedan meč 13. marta u 11 sati.

Naš tim nastupio je u sastavu: Arman Šutković, Nemanja Rendić, Halil Kolenda, Marko Kozina, Faris Husić, Salih Hadžić, Kenan Lamadžema, Sergej Damjanić, Ante Prusina, Luka Misimović, Amar Zahirović. Igrali su još: Tarik Hondo, Ardijan Bejić, Ensar Mešić, David Čamber, Marko Brkić. Selektor: Zoran Erbez