Uspješna provjera za tim s Grbavice

Juričić u prodoru. FK Željezničar

Piše: A. V. / Avaz.ba

4.8.2020

Fudbaleri Željezničara danas su na Grbavici u prijateljskoj utakmici savladali visočku Bosnu s ubjedljivih 6:0.

Tim Amara Osima na poluvrijeme je otišao sa prednošću od tri gola, a mrežu gostiju pogađali su Mujić, Duraković i Zec.

U drugom poluvremenu "Plavi" su postigli još tri gola i to preko Štilića, Juričića i Gasala.

Za Željezničar su u prvom poluvremenu igrali: Fejzić – Mulaosmanović, Drina, Beća, Milićević – Duraković, Alispahić – Subašić, Zec, Mujić – Hajrić, dok su u drugom poluvremenu na teren izašli Erić – Stevanović, Ikić, Kosorić, Šehić – Sadiković, Hajdarević – Gasal, Štilić, Mujezinović – Juričić.

Bosna Visoko je nastupila u sastavu: Sirćo – Mrkalić, Beganović, Ćosić, Sarvan, Cana, Ahmić, Muharemović, Tahmaz, Cibra, Čomaga.

Naredni ispit za Željezničar slijedi u petak, kada u okviru drugog kola m:tel Premijer lige BiH gostuje Radniku iz Bijeljine.