Četvrtfinale Lige prvaka

Slavlje igrača Lajpciga. AGENCIJE

Piše: A. V. / Avaz.ba

13.8.2020

91' - Sabicer izlazi, Mukiele je u igri kod Lajpciga.

88' - Lajpcig ponovo dolazi do vodstva. Strijelac je Adams.

87' - Požutio je i Haidara, svega nekoliko minuta nakon ulaska u igru.

83 - Dvostruka izmjena u Lajpcigu. Šik (Schick) i Haidara mijenjaju Olma i Enkunkua.

82' - Kampl dobiva žuti karton zbog povlačenja.

73' - Alvaro Morata je na drugoj strani zamijenio Dijega Koštu.

73' - Mijenja sada i Nagelsman (Nagelsmann). Adams je na terenu umjesto Lajmera.

71' - Feliks je preuzeo odgovornost i pogodio za 1:1.

70' - Penal za Atletiko! Srušen je Feliks. Srušio ga je Klosterman i zaradio žuti karton.

62' - Lodi je pokušao iznuditi penal, ali je dobio žuti karton zbog simuliranja.

58'- Simeone pravi prvu izmjenu. Žoao Feliks (Joao Felix) ulazi umjesto Hektora Herere (Hector Herrera).

57' - Oblak brani udarac Upamekana.

51' - Lajpcig je poveo sa 1:0 golom Danija Olma. Marsel Sabicer (Marcel Sabitzer) je ubacio, a Olmo glavom smjestio loptu u mrežu.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

POLUVRIJEME - Nakon prvih 45 minuta drugog četvrtfinalnog susreta Lige prvaka između Lajpciga i Atletiko Madrida nema golova - 0:0.

Igralo se uglavnom tvrdo, a najbolju priliku u prvom dijelu propustio je Lajpcig u 4. minuti preko Marsela (Marcel) Halstenberga, koji je ostao sam u kaznenom prostoru Atletika, ali je šutirao visoko preko gola.

Još jednom je Lajpcig zaprijetio i to u sudijskoj nadoknadi prvog dijela igre, kada je Dajo Upamekano (Dayot Upamecano) glavom šutirao pravo u golmana protivničke momčadi Jana Oblaka.

Lajpcig: Gulači, Halstenberg, Upamekano, Klosterman, Anhelino, Kampl, Lajmer, Sabicer, Enkunku, Olmo, Poulsen.

Atletiko Madrid: Oblak, Lodi, Himenez, Savić, Tripijer, Herera, Koke, Saul, Karasko, Ljorente, Dijego Košta.