ENGLESKA

Pogledajte kako je Bilić dobio crveni karton: "Pa pogledaj prekršaj, jer drugi put ćeš nas ubiti"

Krajem prvog poluvremena Gibs je udario je Hamesa Rodrigeza (James Rodriguez) za što je dobio direktan crveni karton i tu je krenula ludnica

Bilić se nije mogao suzdržati komentara. Screenshot

19.9.2020

Everton i VBA na "Goodison Parku" igraju susret 2. kola Premieršipa. Rezultat je 3:2, a taj će susret pamtiti i bivši hrvatski selektor Slaven Bilić, prenose SN.

Naime, nakon odličnog starta u utakmicu i vodstva, VBA je nestao u zadnjim minutama prvog dijela. U posljednjoj minuti poluvremena najprije su primili gol, a zatim i crveni karton (Kieran Gibbs). Nakon zvižduka za kraj poluvremena crveni karton je zbog prigovora zaradio i Bilić.

Što se dogodilo? Naime, krajem prvog poluvremena Gibs je udario je Hamesa Rodrigeza (James Rodriguez) za što je dobio direktan crveni karton i tu je krenula ludnica. Bilić nije se mogao pomiriti s takvom odlukom pa je na kraju prvog poluvremena uletio na travnjak i krenuo se prepirati sa sucem koji mu je pokazao direktan crveni karton.

- Pa pogledaj prekršaj, jer drugi put ćeš nas ubiti - čulo se kako Bilić govori sucu.

Nakon što je dobio crveni, nestalo je više diplomacije kod temperamentnog Bilića: