Totenhem uz pomoć sudije potopio Mančester junajted

Gosti iz Londona slavili s ubjedljivih 6:1

Detalj s meča. AFP

Piše: A. J.

4.10.2020

Fudbaleri Totenhema razbili su Mančester junajted 4. kolu Premier lige Engleske na Odl Trafordu rezultatom 1:6.

Domaći su poveli već u 2. minuti golom s bijele tačke, a strijelac je bio Fernandes.

Ipak, dvije minute kasnije Endombele pogađa za 1:1, a već u 7. minuti bilo je 1:2. Gol je postigao Son.

U 28. minuti nakon naguravanja direktan crveni karton dobio je Marsijal. Nakon gužve u petercu prije izvođenja kornera, Lamela je udario u lice Marsijala koji mu je uzvratio, a sudija Tejlor je bez gledanja snimka pokazao crveni karton samo igraču Junajteda. Minut poslije Kejn pogađa za 1:3. Svog drugi pogodak do kraja poluvremena postiže Son.

I u nastavku Totenhem je dominirao, a u 51. minuti za 1:5 pogađa Orije.

Konačan rezultat postavio je Hari Kejn u 79. minuti sa bijele tačke, nakon što je fauliran Dejvis.