Jaka kiša na posljednjem treningu "Zmajeva" pred meč s Poljskom

Prolom oblaka u Vroclavu

Detalj s posljednjeg treninga. N/FS BiH

13.10.2020

"A" reprezentativci Bosne i Hercegovine večeras su na stadionu "Miejski" u Vroclavu odradili posljednji trening pred sutašnju utakmicu Lige nacija sa Poljskom.

Jaka kiša koja je padala sve vrijeme nije spriječila "Zmajeve" da odrade sve što je planirano.

Kao što se može vidjeti na fotografijama, među izabranicima Dušana Bajevića vladala je odlična atmosfera.

Meč između Poljske i BiH igra se sutra od 20:45 sati na stadionu "Miejski", a sudit će ga Krejg Pauson (Craig Pawson) iz Engleske.

U prvom susretu ove dvije selekcije u Zenici, Poljska je slavila nakon preokreta s 1:2. Vodeći gol za naš tim postigao je Haris Hajradinović u 24. minuti iz penala, da bi u nastavku uslijedio preokret gostiju preko imenjaka Kamila Glika u 45. i Grosickog u 67. minuti.