ENGLESKA

Šok za Murinja, Totenhem prokockao tri gola prednosti i ostao bez sigurne pobjede

Vest Hem do boda fantastičnim pogotkom u četvrtoj minuti sudijske nadoknade

Trenutak kad je Lancini pogodio za 3:3. AFP

18.10.2020

Totenhem je bio na pragu sigurne pobjede protiv Vest Hema u susretu petog kola engleske Premijer lige.

Tim Žozea Murinja (Jose Mourinha) je već u prvih 16 minuta zabio tri gola i činilo se kako će doći do ubjedljivog trijumfa.

Hjeon-Min Son (Son Heung-Min) je u odmah u 1. minuti zabio za 1:0, da bi Heri Kejn (Harry Kane) u 8. povisio prednost domaćina.

Kejn postiže drugi gol u 16. minuti i odvodi Totenhem na velikih 3:0.

Taj rezultat je stajao na semaforu sve do 82. minute, kada je Fabijan (Fabian) Balbuena smanjio na 3:1.

Tri minute kasnije Dejvinson Sančez (Davinson Sánchez) pogađa vlastitu mrežu i donosi rezultatsku neizvjesnost.

Meč je produžen za četiri minute, a baš u posljednjoj Vest Hem stiže do 3:3 i velikog boda nakon fantastičnog gola Manuela Lancinija (Lanzini).

Spomenimo i to da je za Totenhem danas debitovao Geret Bejl (Gareth Bale), koji je prošlog mjeseca došao na posudbu iz Real Madrida.