Barcelona slavila, Pjanić igrao od prve minute

U derbiju večeri Mančester junajted je na "Parku prinčeva" savladao PSG sa 1:2

Detalj s utakmice na "Kamp Nou". Twitter

Piše: A. M.

20.10.2020

Odigrano je još šest utakmica prvog kola grupne faze Lige prvaka.

Barcelona, za koju je naš Miralem Pjanić odigrao 76 minuta, savladala je Ferencvaroš Adnana Kovačevića i Eldara Ćivića sa 5:1.

Kovačević je u 27. minuti skrivio penal nad Lionelom Mesijem (Messi) kojeg je Argentinac pretvorio u vodstvo Katalonaca. Za Barcelonu su još pogađali Ansu Fati, Filipe Kutinjo (Philippe Coutinho), Pedri i Dembele, dok je jedini gol za Ferencvaroš postigao Igor Haratin (Kharatin).

U derbiju večeri Mančester junajted je na "Parku prinčeva" savladao PSG sa 1:2.

Čelzi i Sevilja odigrali su utakmicu bez golova, a remizirali su i Ren i Krasnodar (1:1).

Lacio je u Rimu savladao Borusiju Dormund sa 3:1, a domaću pobjedu upisao je i Lajpcig protiv Bašakšehira, za koji je svih 90 minuta odigrao bh. reprezentativac Edin Višća.

Ranije danas Juventus i Klub Briž upisali su gostujuće pobjede protiv Dinama iz Kijeva i Zenita.