Salzburg i Lokomotiv Moskva podijelili bodove u odličnoj utakmici

Detalj s utakmice u Madridu. Twitter

Piše: A. M.

21.10.2020

Šahtar je na stadionu "Alfredo di Stefano" savladao Real Madrid u okviru prvog kola Lige prvaka (2:3).

Viktor Kornijenko (Korniienko) je napravio odličan solo prodor i ostavio povratnu loptu za Tetea koji je pogodio za 0:1.

Četiri minute kasnije na semaforu je bilo 0:2. Rafael Varan (Raphael Varane) je postigao "atraktivan autogol". U želji da loptu izbaci u korner Varan je zatresao svoju mrežu.

Manor Solomon u 42. minuti je pogodio za nevjerovatnih 0:3.

Real se vratio u utakmicu u 54. minuti kada je Luka Modrić fantastičnim golom smanjio na 1:3.

Rezervista Žunior Vinisius (Junior Vinicius) samo što je ušao u igru upisao se u strijelce za 2:3.

Real je tako upisao drugi vezani poraz na domaćem terenu nakon što ih je za vikend savladao Kadiz 0:1.

Salzburg i Lokomotiv iz Moskve podijelili su bodove u odličnoj utakmici. Rezultat je bio 2:2.

Gosti su poveli u 19. minuti golom Edera.

Dominik Saboslai (Szoboszlai) je u posljednjim trenucima prvog poluvremena donio izjednačenje Salzburgu.

Domaći su do potpunog preokreta došli u 50. minuti golom Zlatka Junuzovića.

Vitali Lisakovič (Lisakovich) je u 75. minuti poravnao na 2:2.