Hajrović se konačno vratio u startnu postavu Dinama

Hajrović: Igrao do 67. minute. GNK DINAMO ZAGREB

Piše: G. Š.

25.10.2020

Povremeni fudbalski reprezentativac BiH Izet Hajrović (29), nakon više od osam mjeseci, nastupio je danas za zagrebački Dinamo u gostujućoj pobjedi (2:0) nad Šibenikom . Naš krilni napadač bio je u startnoj postavi i igrao do 67. minute.

Podsjetimo, Hajrović je prije današnje utakmice posljednji put u dresu aktuelnog prvaka Hrvatske igrao 16. februara 2020. godine protiv Osijeka...

Spomenimo i to da je Petković ju 54. minuti postigao gol za vodstvo Dinama, da bi trijumf potvrdio Oršić u 72. minuti.

Inače, Hajrović je drugi dio protekle sezone bio na klupi za rezerve, dok ovu sezonu počeo u drugom timu Dinama, jer, navodno jedini nije pristao na smanjenje plaće... Ugovorim je vezan za Dinamo do 31. decembra 2021. godine.